
Grupa: Moderator
Posty: 57 #290863 Od: 2009-4-18
Ilość edycji wpisu: 1 | Witam Gdy patrzałem dzisiaj na forum wpadłem na pomysł konkursu, A polegał by na tym. wybrał bym kilku najaktywniejszych graczy, dopisujących sie do postów, dodających nowe poradniki, i.t.p. Ci gracze dostali by funkcje admina. Nie będe patrzał tylko na ilośc postów, będe patrzał jakie one będą, prędzej dostanie ode mnie użytkownik 50 postów, ale 0 spamu, niż 100 postów który spamuje co drugi post i dopisuje się głownie masz racje, tak i.t.p
|